NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang
Veebiküpsiste seaded

Paindlikud makselahendused

Uute paindlike ESTO makselahendustega saad endale meelepärase reisipaketi osta kohe ja tasuda hiljem just Sulle sobival viisil ilma intresside ja lisakuludeta*. ESTO annab saabuvast maksetähtajast ise teada - seega pole Sul vaja teha muud, kui rahulikult oma saabuvat reisi oodata!

  • Teenus võimaldab puhkusereisi eest tasuda hiljem vastavalt valitud tähtajale või kuumakse suurusele.
  • Teenusega ei kaasne intresse ja lisatasusid*.
  • Teenust saab lisada ainult broneerimise hetkel.
  • Pärast teenuse valimist suunatakse Sind meie partneri ESTO keskkonda, kus Sul tuleb pärast isiku tuvastamist teha vaid mõned lihtsad valikud ja lisatoimingud.

*Intresse ja lisatasusid ei lisandu Bolt Pay Later ja ESTO 3 makselahenduste puhul.

ESTO 3 - broneeri kohe ja tasu reisi eest 3 kuu jooksul 3 võrdse osamaksega

ESTO 3 paindlik makselahendus võimaldab puhkusereisi eest tasuda 3 kuu jooksul 3 võrdse osamaksega. Selleks vali reisi broneerimisel makseviisiks ESTO ning Sind suunatakse meie partneri keskkonda. Seejärel tuleb Sul end tuvastada ning teha vaid mõned lihtsad valikud ja lisatoimingud. Edukast lepingu sõlmimisest teavitatakse Sind koheselt. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

ESTO järelmaks - broneeri kohe ja tasu reisi eest võrdsete osamaksetena kuni 60 kuu jooksul

ESTO järelmaks võimaldab Sul oma puhkusereisi eest tasuda igakuiste osamaksetena 3-60 kuu jooksul. Selleks vali reisi broneerimisel makseviisiks ESTO ning Sind suunatakse meie partneri keskkonda. Seejärel tuleb Sul end tuvastada ning teha vaid mõned lihtsad valikud ja lisatoimingud. Edukast lepingu sõlmimisest teavitatakse Sind koheselt. Finantsteenust pakub ja haldab ESTO AS. Tutvu tingimustega lähemalt SIIT ja pea vajadusel nõu asjatundjatega.


TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

Bolt Pay Later - broneeri kohe ja tasu 30 päeva jooksul, ilma lisatasudeta!

Uus ja innovatiivne makseviis - kinnita tellimus Bolt Pay Later makseviisiga ja Sul on võimalus broneerida reis kohe ning maksma hakata hiljem. Tasu nii, kuidas ise soovid - 30 päeva intressivabalt, ilma ühegi kuluta. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.